Privacyverklaring
Bridgeboetiek
Webshop Bridgeboetiek
Jeugdbridge België
Tornooicommissie


Tornooicommissie: leden

Leen Neels
Voorzitter - Competitieleider
leen.neels@telenet.be

Raf Bahbout
Lid Tornooicommissie Lid CNC BBF
raf.bahbout@floorhouse.be

Paul Decroos
Lid Tornooicommissie
paul.decroos@telenet.be

Herman De wael
Lid Tornooicommissie
hermandw@skynet.be

Thierry Mullens
Lid Tornooicommissie Competitieleider BBF
thierry.mullens@gmail.com

Guido Piccart
Lid Tornooicommissie Administratie competitie VBL
guido.piccart@telenet.be

Marc Van Hoof
Lid Tornooicommissie Verantwoordelijke kampioenschappen
marc.van.hoof@belgacom.net

Martijn Verstraelen
martijn@vbl.be




♥ ♦