Kempen

Club Contactgegevens Club info
Beerse
Lokaal:  De Ontmoeting
Boudewijnstraat 10
2340 Beerse
corresp.:  Monique Luyten
Rerum Novarumlaan 2
2340 Beerse
info@beersebridgeclub.be
014 61 58 96
http://www.beersebridgeclub.be/
Wo. 13h30 - 17h30 Acol en varianten (geen Squeeze)
Wo. 18h30 - 22h Speel en Leer Bridge (beginners + licht gevorderden - meer info)
Brechtse
Lokaal Teams:  Het Sluisken
Gasthuisstraat 11
2960 Brecht
corresp.:  Magda Reynders
Leopoldslei 175
2930 Brasschaat
vanaperen@telenet.be
0478 23 66 94
https://www.brechtsebridgeclub.be
Essense
Lokaal:  Sportpark Hemelrijk
Moerkantsebaan 34
2910 Essen
Lokaal:  De Rex
Spoorwegstraat 11
2910 Essen
Lokaal teams:  Natuurvrienden De Nieuwe Berk
Oude Baan 110
2910 Essen
corresp.:  Miriam Goossens
Moerkantsebaan 130
2910 Essen
goossens.miriam@gmail.com
0468 48 89 40
03 667 31 94
http://www.essenbridge.be/
Wo. 14h30 - 14 daags
Do. 20h00
Geel
Lokaal:  Het Geels Brouwhuis
Nieuwstraat 41
2440 Geel
0470 71 02 14
corresp.:  Ivo Corten
Kanunnikenblok 29
2440 Geel
bcg.ivo.corten@gmail.com
014 72 37 14
http://www.bcgeel.be/
Di. 19h30
Gielse Squeezers
Lokaal:  Café/Taverne De Valk
Kloosterstraat 90
2275 Gierle
014 55 78 69
corresp.:  Nick Van Cleuvenbergen
Den Bosberg 29
2275 Gierle
nick.van.cleuvenbergen@telenet.be
0494 12 00 10
014 55 23 56
Vr. 20h00
Goldstar-Carta Mundi
Lokaal:  Hotel Corsendonk Viane
Korte Vianestraat 2
2300 Turnhout
Lokaal teams:  WZC Aan de Kaai
Antoine Coppenslaan 33
2300 Turnhout
014 40 22 00 
corresp.:  Chris Falleyn
Broekstraat 7
2460 Tielen
chris.falleyn@gmail.com
0498 72 51 69
www.kbc-gcm.be
Maa 19h55
Hoogstraatse
Lokaal:  Socioclub HVV
Katelijnestraat 25-27
2320 Hoogstraten
03 314 68 35
Lokaal teams:  Oud Hoogstraten
Peperstraat 2
2320 Hoogstraten
03 284 12 20
corresp.:  Paul Cools
Tinnenpotstraat 12
2320 Hoogstraten
cools.paul@skynet.be
0497 25 65 54
03 314 41 05
http://hoogstraatse-bridge-club.jimdo.com/
Di. 20h00 3 lijnen
Do. 14h00 Café Gelmel
Kalmthout
lokaal:  Strijboshof
Achterbroeksteenweg 69
2920 Kalmthout
03 666 81 84
corresp.:  Margriet Heynig
Miksebaan 252 A
2930 Brasschaat
margriet.heynig@telenet.be
0468 29 62 00
03 666 84 74
Wo. 19h45
Kastelse
Lokaal + Teams:  Rielenhoef
Lage Rielen 16
2460 Kasterlee
corresp.:  Gustaaf Jonckers
Sint Hubertusstraat 20
2340 Beerse
gustaaf.jonckers@telenet.be
http://www.kastelsebridge.be/
Ma. 19h30
Okra Bridge Zoersel
Lokaal:  Okra
Gestelsebaan 104
2980 Zoersel
03 385 49 29
corresp.:  Herman Van Deun
Jacobslaan 15
2980 Zoersel
van.deun.herman@telenet.be
03 384 13 53
Oostmalle
Teams en clubdag zondags:  Café De Valk
Kloosterstraat 2
2390 Oostmalle
03 311 56 36
Lokaal clubdag donderdag:  Gildelokaal
Hoogstraatsebaan 47
2390 Oostmalle
03 311 73 62
corresp.:  Ria Hendrickx
Sint-Laurentiuslaan 17
2390 Oostmalle
ria.hendrickx@telenet.be
0498 74 60 34
03 312 17 24
www.bridgecluboostmalle.be
Do. 20h00 Salpho (2 reeksen, niet-rokers)
Zo. 09h30 Café De Valk
Retiese
Lokaal:  Sportcomplex Den Bempd
Turnhoutsebaan 40
2470 Retie
014 37 00 41
corresp.:  Martijn Verstraelen
Racingstraat 15
2300 Turnhout
martijn@vbl.be
0474 55 23 17
014 37 16 15
www.hartenvier.be
Di. 19h30 Beginners
Do. 19h30

♥ ♦