Limburg

Club Contactgegevens Club info
Acol
Lokaal:  Bridgeclub Acol
Melbergstraat 1C
3600 Genk
Lokaal:  GTC Tentakel
Kneuterweg 2
3520 Zonhoven
corresp.:  Maurice Didden
Daalbroekstraat 54
3630 Maasmechelen
maurice.didden@skynet.be
089 76 00 24
http://www.bridge-house.be/
Ma. 13h30 cursisten en beginners
Wo. 13h30 gevorderden en vergev.
Do. 13h30 De Waerde - Zonhoven
Vr. 19h30 Tennis Eisden
Alken
Lokaal:  d'Erckenteelcentrum
Parkstraat z/n
3570 Alken
corresp.:  Henri Vanstraelen
Lindestraat 27
3570 Alken
h.vanstraelen@telenet.be
0477 47 76 47
011 31 19 67
Beau Bridge Club
lokaal:  Hotel Beau Sejour
Dorpsstraat 59
3650 Dilsen-Stokkem
089 75 77 91
corresp.:  Clement Witters
Zandstraat 124
3630 Maasmechelen
clement.witters@gmail.com
www.bloggen.be/bbcdilsenstokkem/
di. 13:30 in meerdere lijnen
vr. 13:30
Bilzen
lokaal:  De Kimpel
Eikenlaan 27
3740 Bilzen
corresp.:  Maria Slegers
Pijpenhof 39
3740 Bilzen
bridgeclub.bilzen@gmail.com
0474 35 05 59
089 41 15 32
www.bridgeclubbilzen.be
Ma. 14h15
Vr. 20h30
Bree
Lokaal:  De Refferie - Kim Clijsters Sports and Health Club
Watertorenstraat 16A
3960 Bree
089 71 07 42
corresp.:  Luigi Battain
Blauwe Keistraat 12
3670 Oudsbergen
luigibattain@gmail.com
089 85 67 90
Ma. 19h30
Wo. 19h00 met begeleiding beginners
De Eburoon
Lokaal:  Café Lido
Grote Markt 19
3700 Tongeren
012 23 20 73
corresp.:  Robert Dessers
Broedersgaarde 8
3700 Tongeren
robert.dessers@tungri.be
012 39 42 35
http://www.bcdeeburoon.be/
DO. 20h00 niet-rokers
De Teuten
Lokaal:  Hotel-Restaurant Carré
Dorperheide 31
3920 Lommel
011 54 60 23
corresp.:  Leen Neels
Rodekruisstraat 43
3920 Lommel
leen.neels@telenet.be
0484 63 61 36
Do. 19h45 niet-rokers lokaal
Genk
Lokaal:  Petanque Club Genk
Melbergstraat 1C
3600 Genk
corresp.:  Christel Donners
Lijsterbesstraat 4
3600 Genk
bertie.meyers@skynet.be
0479 62 74 32
089 38 26 53
https://www.bridge-club-genk.be
Ma. 14h00
Di. 20h00
Do. 20h00
Genkt en Denkt
lokaal:  Dienstencentrum Ter Hooie
Hooiplaats 14
3600 Genk
corresp.:  Josiane Schalenbourg
Stationsstraat 29
3600 Genk
josiane.schalenbourg@telenet.be
0478 48 23 14
Haspengouw
Lokaal + Teams:  Zaal Panderosa
Hasseltsesteenweg 369
3800 Sint-Truiden
011 68 27 92
corresp.:  Piet Creemers
Zoutleeuwsesteenweg 104
3803 Sint-Truiden
piet.creemers@telenet.be
0498 64 64 11
011 68 10 88
https://www.bridgeclub-haspengouw.be
Holle Griet
Lokaal:  Eetcafé Casino
Grote Markt 27
3290 Diest
013 31 12 55
corresp.:  Raymond Theys
Boudewijnvest 14
3290 Diest
raymondtheys@skynet.be
0478 42 38 39
013 31 23 77
Vr. 19h30 clubavond, niet rokers
Lanaken
Lokaal:  Cultureel Centrum
Aan de Engelse Hof 10
3620 Lanaken
corresp.:  Henri Simons
Hellingstraat 22
3620 Lanaken
henri.simons@skynet.be
Wo. 19h45
M.B.C.L.
Lokaal club:  Zaal Orbis
Nicolaylaan 77
3970 Leopoldsburg
Lokaal clubavond dinsdags:  Taverne "Torenhof"
Dorpsstraat 6
3971 Heppen
011 34 88 57
Lokaal Teams:  CC Kaffee
Kastanjedreef 1
3970 Leopoldsburg
0477 27 26 41
corresp.:  Danielle Carmans
Lommelsesteenweg 305
3970 Leopoldsburg
cardan@scarlet.be
0494 57 00 73
011 34 44 33
www.mbcl.be
Ma. 19h30
Molenheide
Lokaal:  C.C. De Roepsteen
Sint-Trudoplein 12
3530 Helchteren
011 60 34 00
corresp.:  Godelieve Steensels
Vlasmeerstraat 4
3941 Eksel
godelieve.lehaen@skynet.be
011 73 18 05
http://users.telenet.be/bridgehelchteren/
Di. 13h45
Wo. 19h30
Oeterse
Lokaal:  Sonja's Café
Sint Lambertuskerkstraat 18
3680 Neeroeteren
corresp.:  Alida Segers
Ophovenstraat 7
3670 Oudsbergen
alidasegers@hotmail.com
0479 48 17 25
Clubavonden:
DIN 19h30 Lokaal: Sonja's Café
VRIJ 13h45 Lokaal: 't Bakkemieske
P.Eu.T.-P.e.U.T.
Lokaal:  Kultuur en Sportcentrum Elckerlyc
Pastorijstraat 4
3500 Sint-Lambrechts-Herk
011 31 15 95
corresp.:  Marc Van Hoof
Kogelstraat 45
3590 Diepenbeek
marc.van.hoof@belgacom.net
011 32 33 31
Di. 20h00
Vriendenkring Kessenich
Lokaal:  Meierstraat 46 b
3640 Kessenich
corresp.:  Jacky Gielen
Oude Baan 4A
3680 Maaseik
jacky.gielen@telenet.be
0476 61 65 88
089 56 64 62
Westhoek
Lokaal:  Taverne Drakar
Antwerpsesteenweg 129
3970 Leopoldsburg
011 40 12 69
corresp.:  Anne-Marie Sieben
Veemarkt 9
3290 Diest
annemie.sieben@scarlet.be
0476 22 94 59
http://www.westhoek-bridgeclub.be
Do. 19h30 niet-rokers

♥ ♦