Oost-Vlaanderen

Club Contactgegevens Club info
Athena
Lokaal + Teams:  De Eekhoorn (tramstatie)
Meersstraat 1
9070 Heusden (O.-Vl.)
09 239 93 07
corresp.:  Jean Stas de Richelle
Wegvoeringstraat 31
9230 Wetteren
jeanstasderichelle@gmail.com
0475 66 06 36
09 369 88 92
Di. 19h45
B.C.W.H.
Lokaal:  De Eekhoorn (tramstatie)
Meersstraat 1
9070 Heusden (O.-Vl.)
09 239 93 07
Teams:  De Warande (Kasteeltje)
Warandelaan 14
9230 Wetteren
09 369 06 49
corresp.:  Jacques De Boeck
Melkwegel 35
9070 Heusden (O.-Vl.)
jacques.db@telenet.be
0475 36 50 30
09 230 58 62
CR Artistique et Littéraire
Lokaal:  Recollettenlei 3
9000 Gent
09 223 15 89
corresp.:  Bridge Afdeling
Recollettenlei 3
9000 Gent
09 223 15 89
Den Bruel
Lokaal:  T.C. Den Bruel
Tempelstraat 6
9890 Asper
09 384 36 49
corresp.:  Frank Pauwels
Maalderijstraat 37
9700 Oudenaarde
frank.pauwels1@telenet.be
0479 83 84 66
055 61 46 17
http://www.bcdenbruel.be/club.html
Di. 20h00
1ste, 3de en 5de
Heusden
Lokaal + teams:  De Eekhoorn (tramstatie)
Meersstraat 1
9070 Heusden (O.-Vl.)
09 239 93 07
corresp.:  Jacques De Boeck
Melkwegel 35
9070 Heusden (O.-Vl.)
jacques.db@telenet.be
0475 36 50 30
09 230 58 62
www.bridgeclubheusden.be
Vr. 20h00
K.A.Union-Sandeman
Lokaal:  Sint Pieters Abdij
Kantienberg 5
9000 Gent
09 222 05 13
corresp.:  Paul Jacobs
Baarle Frankrijkstraat 62
9830 Sint-Martens-Latem
paul.jacobs99@skynet.be
0475 41 48 57
http://bridge.unionsandeman.be
Ma. 14h25
Di. 19h55 2de di clubkampioenschap
Do. 14h25
Za. 14h25 viertallen of paren (volgens aantal spelers)
Kleintje Belooft
Lokaal:  De Piramide
Moestuinstraat 22
9960 Assenede
09 373 96 26
corresp.:  Paula Dejaeger
Jan Van Hembysebolwerk 4
9000 Gent
paula.dejaeger@telenet.be
0479 45 54 71
09 344 74 52 
Vr. 19h30
Merelbeke
Lokaal:  Ontmoetingscentrum Flora (achter de kerk)
Floraplein
9820 Merelbeke-Flora
0494 05 17 81
Lokaal teams:  Schaakhuis Caissa
Abrahamstraat 46
9000 Gent
corresp.:  Johan De Vos
Kouteren 7
9630 Zwalm
jo.voske@hotmail.com
0487 47 70 54
055 49 64 93
Do. 19h45
Metis
Lokaal:  Bridge Club Metis
Stationsstraat 230
9550 Herzele
0476 48 25 62
corresp.:  Marina Raes
Bevrijdingstraat 10
9550 Herzele
raesmarina10@gmail.com
0476 48 25 62
053 62 41 04
Di. 19h30 willekeurig
Vr. 19h30 willekeurig
Wetthra
Lokaal:  De Warande (Kasteeltje)
Warandelaan 14
9230 Wetteren
09 369 06 49
corresp.:  Patrick Galle
Spoorweglaan 67
9230 Wetteren
patrick.galle2@telenet.be
09 366 26 96
Ma. 19h45
Zwijnaarde
lokaal:  Campus Zonnebloem
Hutsepotstraat 29
9052 Zwijnaarde
09 221 91 10
corresp.:  Lut Sergeant
Oude Gentweg 61
9840 De Pinte
lut.sergeant@gmail.com
0472 60 01 18
09 222 74 67
Ma. 19h00

♥ ♦