West-Vlaanderen

Club Contactgegevens Club info
Aarsele
Lokaal + teams:  Bistro La Bohème
Vinktstraat 7
8700 Aarsele
051 43 79 64
corresp.:  Walter Van Keirsbulck
Jules Van Ooststraat 17
8700 Aarsele
walter.van.keirsbulck@telenet.be
0495 51 17 52
051 63 30 91
http://www.aarselebc.be/
Do. 19h30
Azalea
Lokaal:  Sint-Pietersgroenestraat 135
8000 Brugge
050 31 40 45
corresp.:  Jan Boi
Biekorfstraat 7
8000 Brugge
jan.boi@telenet.be
0479 19 95 36
050 31 92 33
www.azaleaktc.be/bridge.html
Ma. 14h30
Di. 14h30
B.G.K.
Lokaal:  Feestzaal "Het Brugske"
Watermolenwal 17
8501 Kortrijk-Heule
corresp.:  Ingrid Bortier
Sint-Jansplein 14B
8500 Kortrijk
ingrid.bortier@telenet.be
0474 95 15 83
056 37 26 50
www.bridgeclubgroeninge.be
Ma. 19h45
Di. 14h00
Vr. 19h45
Blankenberge
Lokaal:  Hotel Richmond
J. Van Maerlantstraat 79
8370 Blankenberge
050 42 96 92
corresp.:  Joris De Donder
Kerkstraat 206
8370 Blankenberge
joris.de.donder@telenet.be
0493 43 66 67
Wo. 19h45
Bouwbedrijf
Lokaal + teams:  Ibis Styles Kortrijk Expo
President Kennedypark 1
8500 Kortrijk
056 20 06 87
corresp.:  Romain Hoornaert
Kerkstraat 85
8540 Deerlijk
rd.hoornaert@gmail.com
0495 22 35 90
Do. 19h30 Ibis Hotel niet-rokers
Chaver
Lokaal:  Koninklijke Roeivereniging
Waggelwater 4
8200 Sint Andries
050 31 70 02
corresp.:  Martien Mareel
Fazantenlaan 36
8210 Zedelgem
martien.mareel@skynet.be
0484 76 78 40
050 20 14 28
http://www.chaver.brugseverenigingen.be/
Do. 20h00
Vr. 20h00 2e,4e en 5de vd maand
De Palingbeek
Lokaal:  Golf en Countryclub
Eekhofstraat 14
8902 Hollebeke
057 20 04 36
corresp.:  Geert Craeynest
Min.A.De Clercklaan 25
8500 Kortrijk
geert.craeynest@telenet.be
0475 64 77 76
056 32 09 10
Dulcinea Jabbeke
Lokaal Teams:  Hotel Haeneveld
Krauwerstraat 1
8490 Jabbeke
050 81 27 00
Lokaal:  Restaurant 't Oosthof
Oostmoerstraat 1
8490 Snellegem
050 81 16 53
corresp.:  Dirk Piepers
Herfstlaan 8
8200 Brugge
dirk.piepers@telenet.be
http://dulcinea.buurtwijzer.be/Dulcinea
Flanders
Lokaal:  Sportcentrum Laguna
Krommendijk 32
8301 Knokke-Heist
050 53 03 33
corresp.:  Nadya Brandt
Kalvekeetdijk 53
8300 Knokke-Heist
nadya.brandt@telenet.be
0478 26 26 76
http://www.flandersbridgeclub.be/
Ma. 20h00
Wo. 14h30
Do. 20h00
Za. 14h30
Knokke
Lokaal:  Sportcentrum Laguna
Krommendijk 32
8301 Knokke-Heist
050 53 03 33
corresp.:  Martine Wentein
Paul Parmentierlaan 233
8300 Knokke-Heist
martine.wentein@telenet.be
0495 28 11 09
050 60 99 31
http://www.knokkebridgeclub.be/
Ma. 20h00
Koksijde Hof ter Hille
Lokaal:  Hof Ter Hille Golf
Hof ter Hille straat 1
8670 Koksijde
Lokaal:  Tennisclub
Zeelaan 72
8670 Koksijde
corresp.:  Gerd Van Den Steen
Oostduinstrandlaan 5
8670 Oostduinkerke
gerd.vandensteen@telenet.be
0485 68 66 28
058 28 77 62
http://bckhofterhille-be.webnode.be/
Ma. 13h45
Roeselare
Lokaal:  Dienstencentrum Ten Elsberge
Mandellaan 101
8800 Roeselare
051 24 60 50
Lokaal Teams:  Dienstencentrum Ten Elsberge (zij-ingang)
Beverseaardeweg 2
8800 Roeselare
051 24 60 50
corresp.:  Lieven Verstraete
Noorstraat 52
8800 Roeselare
verstraete.lieven@skynet.be
0473 94 90 46
http://www.bridgeroeselare.be/
Do. 19h30
Saint Georges
Lokaal:  Parc Saint Georges
Doorniksewijk 1
8500 Kortrijk
056 22 20 08
corresp.:  Jean Saey
Meiweg 26
8500 Kortrijk
jean.saey@skynet.be
0474 83 58 04
056 22 56 72 
Torhout
Lokaal:  De Biekorf
Steenveldstraat 2
8820 Torhout
corresp.:  Paul Clement
Pescatorstraat 45
8450 Bredene
paultjeclement@gmail.com
0470 54 48 49
Veurne
Lokaal clubdag + lokaal competitie:  De Zonnebloem
Zuidstraat 67
8630 Veurne
058 31 57 78
corresp.:  Annick Renders
Marie-Joséstraat 64
8670 Koksijde
annick.renders@scarlet.be
http://bcveurnedezonnebloem.webnode.nl/
Wo. 13h45
Do. 19h45
VIEF Marke BC
Lokaal:  Cafetaria OC Marke
Hellestraat 6
8510 Marke (Kortrijk)
corresp.:  Karel Vandamme
Kwadepoelstraat 19
8550 Zwevegem
vandamme.karel@telenet.be
0474 91 10 08
056 19 53 11
www.viefwest.be/KortrijkBridge
Waregem
Lokaal:  De Treffer (Stedelijk Zwembad)
Meersstraat 5
8790 Waregem
056 60 07 43
corresp.:  Gino Verschueren
Gentsesteenweg 69
8500 Kortrijk
gino.verschueren@skynet.be
0475 68 07 80
http://www.bridgeclubwaregem.com/
Di. 19h45 niet-rokers
Do. 19h45 niet-rokers, beginners
Za. 14h00
Witte Beer
Lokaal:  Lokaal Witte Beer
Damse Vaart-Zuid 76
8310 Brugge
050 50 03 55 / 050 35 62 81
corresp.:  Paul Lamote
Waterhofstedestraat 15
8380 Zeebrugge (Brugge)
paul.lamote@skynet.be
0473 62 17 64
050 59 92 69
www.wittebeer.be
Di. 20h00
Zo. 15h00

♥ ♦